Sari la conținut
Frenetic Shop

Nike

Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short

Vândut de field.ro

PRP: 249,00 RON

209,00 RON -16%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la field.ro Comandă direct la magazin

Economisești

40,00 RON -16%

Vezi oferta la field.ro
1 persoană urmărește acest produs
Comandat de 46 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short

209,00 RON
Cumpără
Netherlands Club sorturi Nike Flow de fotbal pentru barbati Sportivi si versatili, acesti sorturi tesuti Netherlands sunt creati pentru libertate de miscare. In plus, sunt prevazuti cu o captuseala din plasa care ajuta la mentinerea senzatiei de racoare...
Other Data
Negru

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 209,00 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 209,00 RON (OG 58/2022)

209,00 209,00 209,00 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short?
Înainte de a comanda Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short, verifică tabelul de mărimi Nike de pe pagina magazinului field.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short un produs original?
Da. Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener field.ro, care comercializează produse originale Nike, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short și ce include prețul?
Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short se găsește la magazinul field.ro la prețul de 209.00 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al field.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short?
Pentru comenzile ce conțin Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short (preț 209.00 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul field.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului field.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short?
Livrarea pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short este gestionată direct de magazinul field.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short?
Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul field.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short pe stoc?
Statusul curent pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului field.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short se finalizează pe site-ul field.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short sunt gestionate direct de magazinul field.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short?
Prețul curent pentru Sort Nike KNVB M Nk Club Flow Short este 209.00 RON — cel afișat în feedul magazinului field.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la field.ro

Alte produse Nike

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies