Sari la conținut
Frenetic Shop

M-TAC

M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title

Vândut de wargear.ro

155,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la wargear.ro Comandă direct la magazin
1 persoană urmărește acest produs
Comandat de 8 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title

155,00 RON
Cumpără
M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii Pregateste-te pentru orice provocare cu M-TAC Multitool Type 9! Fie ca te aventurezi in natura sau ai nevoie de un instrument versatil in viata de zi cu zi, M-TAC Multitool Type 9 Negru este alegerea ideala. Compact, durabil si dotat cu 14 functii esentiale, acest multitool te va ajuta sa fii mereu pregatit pentru orice situatie. Cele 14 functii ale M-TAC Multitool Type 9 Pense multifunctionale. Cleste cu taietor de sarma. Cutit ascutit. Foarfeca rezistenta. Surubelnita Phillips (cruce). Doua surubelnite plate (mica si mare). Deschizator de conserve. Deschizator de sticle. Taietor de chingi. Surubelnita hexagonala (dimensiuni: 7/8/10/14 mm). Ferastrau. Pila. Rigla integrata. Subler integrat. Materiale de inalta calitate Fabricat din otel inoxidabil 440, multitool-ul ofera durabilitate si rezistenta superioara la uzura. Manerele ergonomice din otel 420 asigura o prindere sigura si confortabila, indiferent de conditiile de utilizare. Compact si usor de transportat Cu o lungime de 10.6 cm in pozitie pliata si o greutate de doar 253 g, multitool-ul este extrem de portabil. Este insotit de un toc din nailon rezistent, perfect pentru transport sigur si organizat, fie in rucsac, fie atasat la curea. De ce sa alegi M-TAC Multitool Type 9? Acest multitool nu este doar un simplu instrument, ci un partener de incredere, fie ca esti intr-o drumetie, intr-o excursie sau pur si simplu acasa. Functiile bine gandite si designul robust il transforma intr-un must-have pentru pasionatii de aventura, bricolaj sau activitati outdoor. Investeste in echipamentul tau si fii mereu pregatit! Comanda acum M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii!

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 155,00 RON (OG 58/2022)

155,00 155,00 155,00 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title?
Înainte de a comanda M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title, verifică tabelul de mărimi M-TAC de pe pagina magazinului wargear.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title un produs original?
Da. M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener wargear.ro, care comercializează produse originale M-TAC, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title și ce include prețul?
M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title se găsește la magazinul wargear.ro la prețul de 155.00 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al wargear.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title?
Pentru comenzile ce conțin M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title (preț 155.00 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul wargear.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului wargear.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title?
Livrarea pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title este gestionată direct de magazinul wargear.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title?
M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul wargear.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title pe stoc?
Statusul curent pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului wargear.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title se finalizează pe site-ul wargear.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title sunt gestionate direct de magazinul wargear.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title?
Prețul curent pentru M-TAC Multitool Type 9 Negru - 14 functii - Default Title este 155.00 RON — cel afișat în feedul magazinului wargear.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la wargear.ro

Alte produse M-TAC

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies