Sari la conținut
Frenetic Shop

Gorilla Sports

Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)

Vândut de gorillasports.ro

PRP: 30,90 RON

30,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la gorillasports.ro Comandă direct la magazin
1 persoană urmărește acest produs
Comandat de 51 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)

30,90 RON
Cumpără
Antrenament mai eficient cu haltere de gimnastica din neopren de 1 kg, 2 kg, 4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg Ne dorim sa fim slabi si sanatosi – iar acest lucru se poate realiza doar prin practicarea regulata a sportului. Fitnessul si aerobicul au un mare avantaj: antreneaza atat rezistenta, cat si forta si musculatura. Antrenamentul devine deosebit de eficient daca ii intensifici efectul cu ajutorul halterelor de gimnastica. Acestea pot fi integrate in antrenamentul tau de fitness in diverse moduri. Halterele de gimnastica din neopren de la Gorilla Sports sunt disponibile in numeroase variante de greutate, de la 1 la 10 kg. O privire de ansamblu asupra avantajelor halterelor de gimnastica din neopren: Doua gantere de gimnastica cu prindere buna in fiecare set Margini rotunjite si invelis din neopren Protectie impotriva deteriorarii pardoselilor Echipament profesional cu miez din fonta Gama larga: gantere de gimnastica disponibile de la 1 la 10 kg Ganterele de gimnastica de inalta calitate de la Gorilla Sports sunt disponibile in multe greutati diferite, care pot fi usor diferentiate prin culorile lor distincte. 1 kg - 2 x 0,5 kg; Diametru maner 25 mm 2 kg - 2 x 1 kg; Diametru maner 28,7 mm 4 kg - 2 x 2 kg; Diametru maner 36,2 mm 6 kg - 2 x 3 kg; diametru maner 39,7 mm 8 kg - 2 x 4 kg; diametru maner 40 mm 10 kg - 2 x 5 kg; diametru maner 40,2 mm Datorita raportului excelent pret-calitate, este ideal sa achizitionezi halterele in doua sau chiar trei clase de greutate, pentru a putea alege intotdeauna sarcina optima. Optiunile noastre de seturi Pe langa greutatile individuale, iti oferim seturi practice care includ un suport pentru haltere: Set de 7 kg: contine 2 x 0,5 kg, 2 x 1 kg si 2 x 2 kg haltereSet de 12 kg: Contine 2 x 1 kg, 2 x 2 kg si 2 x 3 kg gantere Ambele seturi contin un suport pentru gantere stabil si compact, care iti permite sa iti depozitezi ganterele intr-un mod simplu si ordonat.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 30,90 RON (OG 58/2022)

30,90 30,90 30,90 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)?
Înainte de a comanda Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG), verifică tabelul de mărimi Gorilla Sports de pe pagina magazinului gorillasports.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) un produs original?
Da. Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener gorillasports.ro, care comercializează produse originale Gorilla Sports, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) și ce include prețul?
Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) se găsește la magazinul gorillasports.ro la prețul de 30.90 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al gorillasports.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)?
Pentru comenzile ce conțin Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) (preț 30.90 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul gorillasports.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului gorillasports.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)?
Livrarea pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) este gestionată direct de magazinul gorillasports.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)?
Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul gorillasports.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) pe stoc?
Statusul curent pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului gorillasports.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) se finalizează pe site-ul gorillasports.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) sunt gestionate direct de magazinul gorillasports.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG)?
Prețul curent pentru Halterele de gimnastică din neopren, rotunde, 1 - 10 kg - 1 KG (2x0,5 KG) este 30.90 RON — cel afișat în feedul magazinului gorillasports.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la gorillasports.ro

Alte produse Gorilla Sports

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies