Sari la conținut
Frenetic Shop

Gorilla Sports

Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title

Vândut de gorillasports.ro

PRP: 1.931,90 RON

1.931,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la gorillasports.ro Comandă direct la magazin
7 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 13 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title

1.931,90 RON
Cumpără
Aparatul de vaslit va antreneaza intens muschii umerilor si spatelui si va sprijina in mod ideal celelalte antrenamente ale acestor grupe de muschi. Aparatul de vaslit este rapid de instalat si foarte usor de utilizat. Mai presus de toate, sistemul de franare cu zgomot redus si cu intretinere redusa stie sa inspire si asigura un mediu fericit acasa sau in studio.Detalii: 8 nivele de dificultate reglabile cu un buton rotativ 8-13 kg Computer de antrenament integrat cu 5 moduri: scanare, timp, consum de calorii, lovituri, lovituri totale Potrivit pentru persoane cu o inaltime de 130 - 188 cm Sarcina maxima: 120 kg Greutate proprie: 18,5 kg Dimensiuni la instalare: LxlxI: 169 x 53 x 49 cm Dimensiuni ambalaj (LxlxI): 107 x 46 x 24 cm Sistem de franare magnetic Masa volantului: 2,6 kg Ce altceva ar trebui sa stii despre aparatul de vaslit?Acest aparat de vaslit impresioneaza prin benzile de rulare anti-alunecare de pe pedale si prin buclele de prindere sigura. Cablul de inalta calitate va asigura ca va puteti antrena pe masina dvs. de vasle pentru o perioada foarte lunga de timp si, de asemenea, promite stabilitate si performante ridicate. La aceasta contribuie si cadrul robust din otel cu elemente din plastic. Scaunul ergonomic se potriveste perfect chiar si atunci cand este folosit pentru o perioada lunga de timp. In aparatul de vaslit este integrat un ecran cu afisaje ale celor mai importante informatii, adica consumul de calorii, timpul, numarul total de miscari de vasle si alte cateva optiuni.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 1.931,90 RON (OG 58/2022)

1.931,90 1.931,90 1.931,90 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title?
Înainte de a comanda Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title, verifică tabelul de mărimi Gorilla Sports de pe pagina magazinului gorillasports.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title un produs original?
Da. Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener gorillasports.ro, care comercializează produse originale Gorilla Sports, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title și ce include prețul?
Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title se găsește la magazinul gorillasports.ro la prețul de 1931.90 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al gorillasports.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title?
Pentru comenzile ce conțin Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title (preț 1931.90 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul gorillasports.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului gorillasports.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title?
Livrarea pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title este gestionată direct de magazinul gorillasports.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title?
Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul gorillasports.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title pe stoc?
Statusul curent pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului gorillasports.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title se finalizează pe site-ul gorillasports.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title sunt gestionate direct de magazinul gorillasports.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title?
Prețul curent pentru Aparat de vaslit Gri/Negru Gorilla Sports - Default Title este 1931.90 RON — cel afișat în feedul magazinului gorillasports.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la gorillasports.ro

Alte produse Gorilla Sports

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies