Sari la conținut
Frenetic Shop

ScSports

Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)

Vândut de gorillasports.ro

PRP: 1.423,90 RON

1.423,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la gorillasports.ro Comandă direct la magazin
11 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 18 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)

1.423,90 RON
Cumpără
Cautati discuri de haltera de inalta calitate pentru a va extinde sau reinnoi echipamentul de antrenament? Atunci discurile de haltera din fonta ScSPORTS® sunt exact ceea ce aveti nevoie! Aceste greutati clasice sunt un accesoriu indispensabil pentru antrenament – perfect potrivite pentru pasionatii de fitness, sportivii de forta, fanii antrenamentului incrucisat, precum si pentru utilizarea in reabilitare. Fabricate din fonta masiva, discurile impresioneaza prin stabilitate si durabilitate exceptionale – isi pastreaza forma si functionalitatea chiar si in cazul utilizarii intensive. Astfel, va puteti concentra pe deplin asupra obiectivelor dvs. de antrenament. Datorita diametrului standardizat al orificiului de 30/31 mm, discurile se potrivesc perfect pe toate barele de haltere scurte, lungi si de curl obisnuite, cu diametrul de 30 mm. Este garantata o fixare sigura, fara zgomote enervante. Alegeti, in functie de nevoile dvs., intre discuri individuale sau seturi practice – ideale pentru adaptarea individuala a antrenamentului dvs.: Disponibile sub forma de seturi (cate doua bucati fiecare): 40 kg 50 kg 60 kg 80 kg 100 kg 120 kg Discuri individuale: 20 kg 25 kg 30 kg Material: FontaCuloare: Negru (acoperire EVO) Date tehnice:20 kg – Grosime: 4 cm | Diametru disc: 34 cm25 kg – Grosime: 4,5 cm | Diametru disc: 35 cm30 kg – Grosime: 4,9 cm | Diametru disc: 36 cmDiametru orificiu: 30/31 mm Comandati acum discurile de haltera ScSPORTS® si beneficiati de un partener de antrenament durabil si de incredere!

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 1.423,90 RON (OG 58/2022)

1.423,90 1.423,90 1.423,90 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)?
Înainte de a comanda Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg), verifică tabelul de mărimi ScSports de pe pagina magazinului gorillasports.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) un produs original?
Da. Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener gorillasports.ro, care comercializează produse originale ScSports, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) și ce include prețul?
Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) se găsește la magazinul gorillasports.ro la prețul de 1423.90 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al gorillasports.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)?
Pentru comenzile ce conțin Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) (preț 1423.90 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul gorillasports.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului gorillasports.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)?
Livrarea pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) este gestionată direct de magazinul gorillasports.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)?
Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul gorillasports.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) pe stoc?
Statusul curent pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului gorillasports.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) se finalizează pe site-ul gorillasports.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) sunt gestionate direct de magazinul gorillasports.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg)?
Prețul curent pentru Discuri de halteră din fontă 20 - 120 kg - 80 kg (4 x 20 kg) este 1423.90 RON — cel afișat în feedul magazinului gorillasports.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la gorillasports.ro

Alte produse ScSports

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies