Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Frenetic Shop

Nike

Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT

Vândut de various-brands.ro

PRP: 285,00 RON

185,25 RON -35%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la various-brands.ro Comandă direct la magazin

Verifică mărimi disponibile

Mărime

Economisești

99,75 RON -35%

Vezi oferta la various-brands.ro
9 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 26 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT

185,25 RON
Cumpără
sort din colectia nike sportswear si categoria de sport nsw other sports, produs destinat genului male si grupei de varsta adult.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 185,25 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 185,25 RON (OG 58/2022)

185,25 185,25 185,25 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT?
Înainte de a comanda Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT, verifică tabelul de mărimi Nike de pe pagina magazinului various-brands.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT un produs original?
Da. Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener various-brands.ro, care comercializează produse originale Nike, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT și ce include prețul?
Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT se găsește la magazinul various-brands.ro la prețul de 185.25 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al various-brands.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT?
Pentru comenzile ce conțin Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT (preț 185.25 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul various-brands.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului various-brands.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT?
Livrarea pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT este gestionată direct de magazinul various-brands.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT?
Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul various-brands.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT pe stoc?
Statusul curent pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului various-brands.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT se finalizează pe site-ul various-brands.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT sunt gestionate direct de magazinul various-brands.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT?
Prețul curent pentru Sort Nike M NK CLUB FLOW WASH SHORT este 185.25 RON — cel afișat în feedul magazinului various-brands.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Alte produse de la various-brands.ro

Produse similare

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies