Sari la conținut
Frenetic Shop

Leagan cuib Schildkrot

Vândut de justfit.ro

419,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la justfit.ro Comandă direct la magazin
8 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 41 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Leagan cuib Schildkrot

419,00 RON
Cumpără
BRANDUL Schildkröt este producator pentru marcile:   - Donic Turtle – Tenis de masa
- Schildkröt FunSports – Plaja si distractie
- Schikdkröt FunWheels – Sporturi cu role
- Schildkröt Fitness – Articole de fitness
- Talbot Torro - Badminton
  La 10 ani de la lansarea pe piata, marca traditionala germana si-a reinnoit complet identitatea de brand in segmentul sau de fitness, outdoor prezentand concepte noi, dinamice si atractive. Noul design si functiile produselor se adapteaza optim la tendintele actuale si la conditiile pietei. Ca parte a relansarii globale a marcii, Schildkröt a reusit sa-l castige pe Arnd Peiffer, in prezent cel mai de succes biatlet german, ca nou ambasador al marcii. Nascut in Saxonia Inferioara, bavarez la alegere, Peiffer poate privi inapoi la multe medalii, victorii olimpice (inclusiv aurul olimpic la sprintul de 10 km de la Pyeongchang in 2018) si titluri de campion mondial. Pentru realizarile sale din sezonul 2018/19, campionul mondial in exercitiu a primit si Skiul de Aur, care este considerat cel mai inalt premiu dintre schiorii germani. SAZsport a onorat „Cei mai buni din industria sportului” ca parte a congresului de retail sport de la Haus der Bayerischen Wirtschaft din München. MTS/Schildkröt a reusit sa-si asigure pentru a patra oara consecutiv titlul de „Cel mai bun producator” la categoria fitness/distractie si sporturi de actiune.                                                               Tema durabilitatii a fost, de asemenea, pe ordinea de zi pentru relansarea Schildkröt Fitness: toate ambalajele blister folosite pana in prezent sunt de domeniul trecutului si au fost inlocuite cu ambalaje din carton, ceea ce inseamna ca noul concept de ambalare nu necesita plastic. Noul ambalaj  a fost introdus succesiv inca din februarie 2020. Starea de bine, sanatatea si distractia in timp ce faci sport devin din ce in ce mai importante in aceste zile.  Fitness-ul a renuntat la culturism si imaginea de studio si este acum un concept complet pentru toata lumea - indiferent cat de atletic sunteti sau la ce varsta. Pe langa noul concept de ambalare, design, functii produs si proiecte speciale de publicitate, este planificata o prezenta online extinsa cu noi videoclipuri cu exercitii si sfaturi ample de antrenament, prezentate de Arnd Peiffer, desigur. A fost creat si un nou hashtag. #skfit este folosit pentru a extinde comunitatea si le permite clientilor si comerciantilor cu amanuntul sa impartaseasca antrenamente speciale si experiente cu articole Schildkröt pe retelele sociale. Schildkröt Fitness ofera cunostintele de baza necesare cu sfaturi de antrenament si prezentarea grupelor musculare antrenate. Deoarece antrenamentul eficient nu este doar distractiv, ci creeaza si un corp bine format, tonifiat. Si cine vrea sa spuna nu la asta? Se stie ca leaganul te face fericit si relaxat, iar copiilor si adultilor le place. Lasa-te convins si leagan-te prin aer cu noile leagane Schildkröt. Leaganele cuib difera de leaganele conventionale mai putin prin inaltimea si lungimea franghiilor,ci prin dimensiunea scaunului si de obicei ofera spatiu pentru mai multi copii in acelasi timp. Leaganul cuib Schildkröt cu diametrul de 60 cm are un scaun confortabil si inchis din plasa de plastic rezistenta (polipropilena). Dimensiunea compacta face mai usor pentru copii sa prinda franghiile. Cele 4 tuburi de otel stabile dimensional (25 mm x 0.8 mm) au protectie la impact si sunt conectate intre ele folosind suruburi cu ochi. Cablurile suport PE (Ø 10mm) sunt reglabile pe inaltime intre 70 cm si 150 cm si sunt atarnate cu un inel O din otel inoxidabil. Leaganele cuib de la Schildkröt ofera o gama larga de utilizari, se potrivesc bine in multe situatii si pot fi folosite in interior si in aer liber. Greutatea maxima a utilizatorului pentru toate leaganele cuib este de 150 kg. Varsta recomandata: 3+ ani. Leaganul se livreaza partial dezasamblat, inclusiv instructiuni de asamblare si scule. SPECIFICATII: - Dimensiune produs ambalat: 19.5 cm x 11 cm x 44 cm
- Greutate neta produs: 1.86 Kg
- Greutate bruta produs: 1.91 Kg
- Diametru leagan: 60 cm
- Scaun din plasa de plastic rezistenta (PP)
- 4 tuburi de otel stabile dimensional 
- Cablurile suport sunt reglabile pe inaltime intre 70 cm si 150 cm
- Inel O din otel inoxidabil
- Greutate maxima utilizator: 150 Kg
- Varsta recomandata: 3+ ani
- Partial dezasamblat, cu instructiuni de asamblare si scule incluse
- Cod EAN: 4000885705010
Other Data
{"weight":"2.00000000","model":"970501","sku":"970501"}

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 419,00 RON (OG 58/2022)

419,00 419,00 419,00 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Leagan cuib Schildkrot?
Înainte de a comanda Leagan cuib Schildkrot, verifică tabelul de mărimi de pe pagina magazinului justfit.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Leagan cuib Schildkrot un produs original?
Da. Leagan cuib Schildkrot este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener justfit.ro, care comercializează produse originale , însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Leagan cuib Schildkrot și ce include prețul?
Leagan cuib Schildkrot se găsește la magazinul justfit.ro la prețul de 419.00 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al justfit.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Leagan cuib Schildkrot?
Pentru comenzile ce conțin Leagan cuib Schildkrot (preț 419.00 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul justfit.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Leagan cuib Schildkrot dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Leagan cuib Schildkrot fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului justfit.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Leagan cuib Schildkrot?
Livrarea pentru Leagan cuib Schildkrot este gestionată direct de magazinul justfit.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Leagan cuib Schildkrot?
Leagan cuib Schildkrot beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul justfit.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Leagan cuib Schildkrot pe stoc?
Statusul curent pentru Leagan cuib Schildkrot este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului justfit.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Leagan cuib Schildkrot se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Leagan cuib Schildkrot sunt gestionate direct de magazinul justfit.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Leagan cuib Schildkrot?
Prețul curent pentru Leagan cuib Schildkrot este 419.00 RON — cel afișat în feedul magazinului justfit.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la justfit.ro

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies