Sari la conținut
Frenetic Shop

Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)

Vândut de justfit.ro

5.699,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la justfit.ro Comandă direct la magazin
12 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 31 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)

5.699,00 RON
Cumpără
Cine suntem noi? Fondata in 1986, Nautilus, Inc. este lider global in solutii inovatoare de fitness pentru acasa, cu sediul in Vancouver, Washington si incorporata in statul Washington in ianuarie 1993. Compania si-a finalizat oferta publica initiala in mai 1999 si este listata la Bursa de Valori din New York sub simbolul ticker NLS. Nautilus, Inc. este cunoscuta pentru marcile sale populare, inclusiv Bowflex®, Nautilus®, Schwinn®, si JRNY®, care ofera o gama larga de produse pentru fitness de calitate, cum ar fi biciclete de interior, benzi de alergare, eliptice, sali de sport de acasa si sisteme de greutati libere all-in-one reglabile, multe dintre ele fiind integrate cu platforma sa inovatoare de fitness digitala JRNY. Toate produsele de larg consum marca Nautilus, Inc., inclusiv marcile Bowflex, Nautilus, Schwinn si Modern Movement, sunt concepute si menite sa ofere utilizatorilor casnici o experienta de antrenament de incredere si accesibila. Cu o intretinere adecvata, produsele noastre vor oferi utilizatorilor casnici ani de utilizare de calitate. Pregatita pentru crestere, Nautilus, Inc. este bine pozitionata pe pietele mari, in crestere cu tendinte demografice favorabile si se angajeaza sa continue sa isi consolideze strategia de distributie pe canale omni, inovatie digitala, dezvoltare de produse si sustinand mereu cele mai bune niveluri de servicii din clasa fitness! Noua bicicleta Schwinn® 800IC este o bicicleta interioara de cycling, conceputa pe gusturile unui ciclist. Cand vremea neprietenoasa sau un program incarcat va obliga sa faceti antrenamentul in interior, trebuie doar sa urcati pe 800IC pentru o experienta unica. Mentineti starea de sanatate in viata dvs., aducand Schwinn® 800IC in casa dvs. SPECIFICATII: - Nou! Compatibil cu aplicatia JRNY™ pentru telefoane/tablete
- Proba JRNY gratuita disponibila prin App Store si Google Play Store
- Conectivitate Bluetooth® - Conectati-va cu aplicatii populare de ciclism precum Explore The World ™, Zwift® si multe altele
- Urmarirea ritmului cardiac Bluetooth® activat (cureaua nu este inclusa)
- Rezistenta magnetica - Ofera o calatorie lina si linistita cu 100 de niveluri de rezistenta micro-reglabile
- Ecran LCD generos, retroiluminat color
- Valori masurate: Timp, Distanta, Caloriile si RPM-urile in timp ce va monitorizati ritmul cardiac
- Pedale cu doua fete (cleme SPD® | Toe Cages)
- Versatilitate - Reglarea orizontala si verticala a scaunului si ghidonului pentru o versatilitate maxima
- Suport media/dispozitiv integrat - Proiectat pentru a va mentine angajat in timpul antrenamentului
- Statie de incarcare USB
- Ghidon Premium Grip - Ghidon extra-mare, va asigura ca ramaneti confortabil in timpul calatoriilor lungi sau intense
- 2 suporti cu acces usor pentru gantere de 1,5 Kg/sticle apa (ganterele nu sunt incluse, bidoanele de apa nu sunt incluse)
- Dimensiuni produs asamblat: 123.7 cm x 53.9 cm x 131.6 cm ( L x l x H )
- Dimensiune produs ambalat: 102.9 cm x 25.4 cm x 85.1 cm ( L x l x H )
- Greutate maxima utilizator: 150 Kg
- Greutate neta produs: 48.1 Kg
- Greutate bruta produs: 54.8 Kg 
- Rezistenta magnetica
- Suport tableta si smartphone (tableta nu este inclusa)
- Maner reglabil: orizontal, vertical
- Scaun reglabil: vertical; orizontal
- Cod EAN 0708447913999
Conecteaza-te la una dintre aplicatiile:    
Other Data
{"weight":"54.80000000","model":"100893","sku":"100893"}

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 5.699,00 RON (OG 58/2022)

5.699,00 5.699,00 5.699,00 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)?
Înainte de a comanda Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8), verifică tabelul de mărimi de pe pagina magazinului justfit.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) un produs original?
Da. Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener justfit.ro, care comercializează produse originale , însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) și ce include prețul?
Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) se găsește la magazinul justfit.ro la prețul de 5699.00 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al justfit.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)?
Pentru comenzile ce conțin Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) (preț 5699.00 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul justfit.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului justfit.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)?
Livrarea pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) este gestionată direct de magazinul justfit.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)?
Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul justfit.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) pe stoc?
Statusul curent pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului justfit.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) sunt gestionate direct de magazinul justfit.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8)?
Prețul curent pentru Bicicleta de spinning SCHWINN 800IC (IC8) este 5699.00 RON — cel afișat în feedul magazinului justfit.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la justfit.ro

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies