Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Frenetic Shop

Superior

Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome

Vândut de afisport.ro

PRP: 2.299,00 RON

2.299,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la afisport.ro Comandă direct la magazin
11 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 59 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome

2.299,00 RON
Cumpără
Cadru Alloy 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry, 1xOptimized, BB BSA, Inner cable routing, Disc Brake Flat mount Cuvete CHS0926 FIT8 1-1/8, IS41/28.6 | IS41/30 Furca Alloy 6061 T6 , Advanced Junior, V-Brake Manete Schimbator SHIMANO SL-RV200-7R RevoShift, 7-speed Schimbator Spate SHIMANO TY RD-TY200 Angrenaj Wheel Top SXB4BL-WM, 28T Pinioane SHIMANO CS-HG200-7, 12-32T Monobloc Thun Topaz 120mm, BSA, shell 68mm Lant KMC Z8.3 Pedale Marwi SP-202 Ghidon ONE1 Alloy, TM40, 3° upsweep, 8° backsweep, 18mm rise, 560mm Mansoane Velo VLG-311 ### ONE1 VLG-311-6, DUAL DENSITY KRATON-GEL Sa Selle Royal Junior Tija Sa ONE1 Alloy, SP C207, 27.2mm Butuc Fata ONE1 KTA55F, 20H, M9x100mm, QR Type Butuc Spate ONE1 KTAZ2R, 20H, M10x130, CASSETE, QR Type Jante Stars J19SZ, 20H Anvelope Schwalbe CX Comp KevlarGuard, 20x1.75, Reflective tape Spite Sapim Galvanized Black

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 2.299,00 RON (OG 58/2022)

2.299,00 2.299,00 2.299,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome?
Înainte de a comanda Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome, verifică tabelul de mărimi Superior de pe pagina magazinului afisport.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome un produs original?
Da. Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener afisport.ro, care comercializează produse originale Superior, însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome și ce include prețul?
Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome se găsește la magazinul afisport.ro la prețul de 2299.00 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al afisport.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome?
Pentru comenzile ce conțin Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome (preț 2299.00 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul afisport.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului afisport.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome?
Livrarea pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome este gestionată direct de magazinul afisport.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome?
Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul afisport.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome pe stoc?
Statusul curent pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului afisport.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome se finalizează pe site-ul afisport.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome sunt gestionate direct de magazinul afisport.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome?
Prețul curent pentru Bicicleta Superior FLY 20 VB Matte Olive Metallic/Hologram Chrome este 2299.00 RON — cel afișat în feedul magazinului afisport.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Alte produse de la afisport.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies