Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER
Vândut de justfit.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Mărime copii (cm)
- Valori masurate: Viteza, Puls, Distanta, Timp, Calorii
- Compatibilitate aplicatii: APP Ready 3.0 – Kinomap, Zwift (abonamentele nu sunt incluse)
- Receptor Bluetooth integrat pentru centura cardio (optional)
Puncte cheie: - Motor putere continua 2 CP / putere maxima 3CP – DC Brushless
- Viteza: 1,0 – 16,0 km/h, cu crestere de 0,1 km/h
- Inclinare automata pana la 10%, pe 15 niveluri
- APP Ready 3.0 integrat – Compatibila cu Zwift si Kinomap
- Sistem de amortizare cu 6 perne
SPECIFICATII: - Motor putere continua 2 CP / putere maxima 3CP - DC Brushless
- Viteza: 1,0 – 16,0 km/h, crestere 0,1 km/h
- Inclinare: automata, pe 15 nivele (pana la 10%)
- Greutate maxima utilizator: 110 Kg
- Sistem de absorbtie a socurilor: 6 perne
- Suprafata de alergare: 45 cm x 132 cm – grosime banda: 1,6 mm
- Dimensiune role: fata – Ø42 mm / spate – Ø42 mm
- Senzori de puls integrati in manere + receptor wireless Bluetooth integrat
- Greutate neta produs: 53 Kg
- Greutate bruta produs: 60 Kg
- Dimensiunea produsului asamblat: 156.2 cm x 74 cm x 122 cm (L x l x H)
- Dimensiune produs pliat: 91 cm x 74 cm x 138 cm (L x l x H)
- Dimensiune produs ambalat: 167.5 cm x 77 cm x 22 cm (L x l x H)
- Roti transport: Da
- Preasamblata: 80%
- Conformitate CE-ROHS-EN957
- Cod EAN 8029975810058
GPSR: Asigura-te ca produsul nu are defecte si ca functioneaza corect. Pastrati copiii si animalele de companie departe de echipament. Echipamentul este conceput doar pentru uz adult.
- Other Data
- {"weight":"60.00000000","model":"RAMBLER","sku":"RAMBLER"}
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 3.499,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Cum aleg mărimea corectă pentru Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER?
Este Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER un produs original?
Cât costă Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER și ce include prețul?
Cum pot plăti pentru Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER?
Cum returnez Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER dacă nu mi se potrivește?
În cât timp primesc Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER?
Ce garanție are Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER?
Este Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER pe stoc?
De ce comanda pentru Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Există reduceri pentru Banda de alergare electrica TOORX RAMBLER?
Produse similare
Alte produse de la justfit.ro
Ți-au plăcut aceste produse?
Drop Zone Shop
Bratara Paracord Rattle Negru Drop Zone - M
PRP: 199,00 RON
În stoc
Vezi oferta