Banca de antrenament Tunturi UB20
Vândut de justfit.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Pliabila, usor de depozitat sub pat sau intr-un dulap
- Suport pentru picioare si role de spuma pentru exercitii abdominale si de picioare
- Coating cusut cu colturi intarite pentru durabilitate sporita
- Manere si roti pentru transport facil
- Capacitate maxima de incarcare 120 kg
Specificatii tehnice: - Functii: banca abdominala, leg developer, role pentru picioare
- Reglaje: - Spatar: 7 pozitii (-25°/0°/18°/32°/46°/63°/90°)
- Sezut: reglabil
- Suport picioare: reglabil
- Dimensiuni montata: L 119 x W 98 x H 44 cm
- Dimensiuni pliata: L 119 x W 44 x H 24 cm
- Capacitate maxima de incarcare: 120 kg
- Cod produs: 17TSUB2000
- Dimensiuni cutie: L 95 x W 46 x H 22 cm
- Greutate produs: 11,5 kg
- Greutate cutie: 13 kg
- EAN: 8717842027868
ATENTIONARE GPSR: Verifica daca toate suruburile sunt stranse si daca produsul este stabil. Produsul destinat folosirii uz adult.
- Other Data
- {"weight":"13.00000000","model":"17TSUB2000","sku":"17TSUB2000"}
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 829,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Cum aleg mărimea corectă pentru Banca de antrenament Tunturi UB20?
Este Banca de antrenament Tunturi UB20 un produs original?
Cât costă Banca de antrenament Tunturi UB20 și ce include prețul?
Cum pot plăti pentru Banca de antrenament Tunturi UB20?
Cum returnez Banca de antrenament Tunturi UB20 dacă nu mi se potrivește?
În cât timp primesc Banca de antrenament Tunturi UB20?
Ce garanție are Banca de antrenament Tunturi UB20?
Este Banca de antrenament Tunturi UB20 pe stoc?
De ce comanda pentru Banca de antrenament Tunturi UB20 se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Există reduceri pentru Banca de antrenament Tunturi UB20?
Produse similare
Alte produse de la justfit.ro
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Natural
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Gri deschis
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Antracit
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Antracit Mat/Natural
În stoc
Vezi ofertaȚi-au plăcut aceste produse?
MAXXUS
Sac de box vertical, inclusiv marcaje de țintă - 170 cm - Default Title
PRP: 2.541,90 RON
În stoc
Vezi oferta
LOWA
Pantofi tactici LOWA ZEPHYR MK2 GTX® LOW - 42
PRP: 849,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Gorilla Sports
Kettlebell din fontă cu neopren roșu 2 - 32 kg - 8 kg
PRP: 179,90 RON
În stoc
Vezi oferta
PENTAGON
PENTAGON TACTICAL – Set 3 tricouri ORPHEUS – Everyday Essential - 2XL
În stoc
Vezi oferta