Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini
Vândut de justfit.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Stabila in timpul rotatiei
- Forta bicepsului: rotatie cu mingea inclinata in sus
- Forta tricepsului: brat usor ridicat si intins, rotire cu spatele mainii in fata si inauntru
- Forta umarului: rotatie cu bratul intins lateral
- Greutate neta produs: 260 gr
- Greutate bruta produs: 307 gr
- Dimensiuni produs: 107 cm x 78 cm x 93 cm
- Cod EAN 4000885601213
- Other Data
- {"weight":"0.00000000","model":"960121","sku":"960121"}
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 139,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Cum aleg mărimea corectă pentru Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini?
Este Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini un produs original?
Cât costă Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini și ce include prețul?
Cum pot plăti pentru Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini?
Cum returnez Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini dacă nu mi se potrivește?
În cât timp primesc Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini?
Ce garanție are Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini?
Este Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini pe stoc?
De ce comanda pentru Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Există reduceri pentru Spinball fitness verde Schildkröt brate si maini?
Produse similare
Alte produse de la justfit.ro
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Gri deschis
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Antracit
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Antracit Mat/Gri deschis
În stoc
Vezi oferta
Ți-au plăcut aceste produse?
Shimano
Adaptor montaj pentru etrier frana Shimano SM-MA-F180P S, Suruburi X 4, Stop Ring X 2
În stoc
Vezi oferta
EASY SWING: Umbrelă Cantilever 300 x 300 cm, Upf 50+, Antracit Mat/Natural
În stoc
Vezi oferta
MOVIT
Set de 2 sau 4 discuri, cauciucate, greutate 10 -30 KG MOVIT - 30 KG (2x15 KG)
PRP: 702,90 RON
În stoc
Vezi oferta
MOVIT
Set sac de box, manusi, bandaje, 25 kg, pentru adulti, alb MOVIT - Default Title
PRP: 507,90 RON
În stoc
Vezi oferta
ScSports
Set de haltere 30 kg, bara de haltere, 120/160 cm, 30/31 mm, discuri de greutate ScSports - Default Title
PRP: 507,90 RON
În stoc
Vezi oferta
MOVIT
Set de discuri pentru haltere 30/31 mm 2 - 40 kg - 3 kg (4 x 0,75 kg)
PRP: 55,90 RON
În stoc
Vezi oferta