Saltea fitness TOORX MAT-184
Vândut de justfit.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Dimensiune
- Culoare: Visiniu/Sidefat
- Material: TPE
- Suprafata anti-alunecare: 183 cm x 60 cm x 0.6 cm
- Cod EAN: 8029975996851
- Other Data
- {"weight":"11.00000000","model":"MAT-184","sku":"MAT-184"}
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 100,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Cum aleg mărimea corectă pentru Saltea fitness TOORX MAT-184?
Este Saltea fitness TOORX MAT-184 un produs original?
Cât costă Saltea fitness TOORX MAT-184 și ce include prețul?
Cum pot plăti pentru Saltea fitness TOORX MAT-184?
Cum returnez Saltea fitness TOORX MAT-184 dacă nu mi se potrivește?
În cât timp primesc Saltea fitness TOORX MAT-184?
Ce garanție are Saltea fitness TOORX MAT-184?
Este Saltea fitness TOORX MAT-184 pe stoc?
De ce comanda pentru Saltea fitness TOORX MAT-184 se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Există reduceri pentru Saltea fitness TOORX MAT-184?
Produse similare
Alte produse de la justfit.ro
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Natural
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Gri deschis
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Argintiu/Antracit
În stoc
Vezi oferta
EASY TURN: Umbrelă Cantilever 300 x 300 Cm, Upf50+, Antracit Mat/Natural
În stoc
Vezi ofertaȚi-au plăcut aceste produse?
MFH
Toaleta Portabila Pliabila Camping Fox Outdoor – Verde OD - Default Title
În stoc
Vezi oferta
VAN OS
Tricou Army Fear No Evil cu Avion de Vanatoare Fostex – Olive - XL
În stoc
Vezi oferta
Gorilla Sports
Set de haltere din fontă 100 kg cu închizători - Închizătoare cu arc
PRP: 1.829,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Umit
Bicicleta City Umit Stitch Lady, culoare roz, roata 26 , cadru otel, frana V-Brake
PRP: 1.050,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Shimano
Maneta De Frana Shimano Altus Bl-Mt200, Stanga, Hidraulica, Negru, Ambalat Ind.
În stoc
Vezi oferta
Leoshi
Manusi ciclism adulti, Leoshi Pro-Line, cu gel, culoare negru albastru, marime M
În stoc
Vezi oferta
WMX
Colier tija sa, prindere rapida, 31.8mm, culoare negru, din aluminiu
În stoc
Vezi oferta