Sari la conținut
Frenetic Shop

Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!

Vândut de justfit.ro

50,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la justfit.ro Comandă direct la magazin
12 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 29 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!

50,00 RON
Cumpără
Cu o experienta de peste 10 ani in domeniu TECHFIT este compus dintr-o suita completa de echipamente cardio pentru antrenamente intense, alergare sau ciclism. TECHFIT este alegerea clara pentru cei care vor sa faca miscare, sa se antreneze din confortul caminului propriu. Techfit iti pune la dispozitie aparate fitness care folosesc aplicatii de ultima ora, Kinomap, FitShow, Zwift, antrenamentele tale devin cat mai eficiente cu putinta. Produsele noastre sunt special concepute pentru a permite antrenamentul intr-un spatiu restrans, sunt silentioase, pot fi mutate, pliate si depozitate usor. Extensorul pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT dispune de manere ergonomice fiind  ideal pentru strangerea si formarea muschilor, tonifierea intregului corp;design atractiv, usor si rezistent. SPECIFICATII: - Culoare banda: albastra
- Culoare manere: negru
- Marime: 60 cm x 15 cm x 0.55 mm
- Forta de rezistenta: 9 kg;
- Material: TPE (elastomer thermoplastic);
- Usor de transportat si intretinut 
- Cod EAN: 5949425611185
 
Other Data
{"weight":"0.35000000","model":"TC226015","sku":"TC226015"}

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 50,00 RON (OG 58/2022)

50,00 50,00 50,00 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum aleg mărimea corectă pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!?
Înainte de a comanda Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!, verifică tabelul de mărimi de pe pagina magazinului justfit.ro — croiala diferă de la un brand la altul. Măsoară-te cu un centimetru de croitorie și compară valorile cu ghidul brandului; la încălțăminte sport, măsoară lungimea tălpii seara, când piciorul este ușor dilatat. Dacă ești între două mărimi, la echipament sport alege de regulă mărimea mai mare.
Este Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! un produs original?
Da. Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! este listat pe Frenetic Shop din feedul oficial al magazinului partener justfit.ro, care comercializează produse originale , însoțite de factură și garanție. În caz de suspiciuni, poți verifica eticheta, codul de bare și calitatea cusăturilor la primirea coletului — iar dacă ceva nu corespunde, ai dreptul de retur în 14 zile calendaristice.
Cât costă Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! și ce include prețul?
Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! se găsește la magazinul justfit.ro la prețul de 50.00 RON, preț final cu TVA inclus. Costul livrării se calculează la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului și poate fi gratuit peste un anumit prag — verifică pragul de livrare gratuită al justfit.ro. Prețul afișat pe Frenetic Shop se actualizează automat din feedul magazinului.
Cum pot plăti pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!?
Pentru comenzile ce conțin Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! (preț 50.00 RON), plata se face de regulă cu cardul online sau ramburs la curier, prin magazinul justfit.ro. La plata cu cardul ești redirecționat către procesatorul de plăți securizat al magazinului — datele cardului nu trec prin Frenetic Shop. Unele magazine oferă și plata în rate; verifică opțiunile disponibile la checkout.
Cum returnez Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! dacă nu mi se potrivește?
Ai la dispoziție 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a returna Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! fără justificare, conform OUG 34/2014 și politicii magazinului justfit.ro. Important la articolele vestimentare: păstrează etichetele atașate și ambalajul original, iar produsul trebuie să fie nepurtat și nespălat. Lenjeria intimă și costumele de baie pot avea restricții de retur din motive de igienă — verifică politica magazinului.
În cât timp primesc Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!?
Livrarea pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! este gestionată direct de magazinul justfit.ro, de regulă prin curier rapid, în 1-4 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Termenul exact și costul livrării le vezi pe pagina magazinului la finalizarea comenzii. În perioadele aglomerate (reduceri de sezon, Black Friday, sărbători) livrarea poate dura cu 1-2 zile mai mult.
Ce garanție are Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!?
Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), asigurată de magazinul justfit.ro de la care cumperi. Pentru defecte de fabricație — cusături desfăcute, talpă dezlipită, fermoar defect — magazinul repară, înlocuiește produsul sau îți returnează banii. Păstrează factura primită la livrare; ea ține loc de certificat de garanție.
Este Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! pe stoc?
Statusul curent pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! este: în stoc. Informația se actualizează automat din feedul magazinului justfit.ro, însă stocul se poate schimba rapid la produsele populare — mai ales la mărimile căutate. Recomandăm să finalizezi comanda pe site-ul magazinului cât timp produsul este disponibil.
De ce comanda pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! se finalizează pe site-ul justfit.ro?
Frenetic Shop este un catalog care agregă oferte de haine, accesorii și echipamente sport de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara într-un singur loc. Comanda, plata, livrarea și returul pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! sunt gestionate direct de magazinul justfit.ro, conform termenilor săi. În cazul diferențelor de preț sau informații între Frenetic Shop și magazin, valabile sunt datele de pe site-ul magazinului.
Există reduceri pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New!?
Prețul curent pentru Extensor pentru exercitii banda elastica cu manere TECHFIT New! este 50.00 RON — cel afișat în feedul magazinului justfit.ro, actualizat automat. Reducerile la haine și echipamente sport apar cel mai des la schimbarea sezonului și în campaniile mari (Black Friday, lichidări de colecție). Salvează pagina produsului și revino periodic, sau caută alternative similare aflate deja în ofertă pe Frenetic Shop.

Produse similare

Alte produse de la justfit.ro

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies